Może nadszedł już czas aby zainstalować lub wymienić klimatyzację w Twoim domu, mieszkaniu czy też w firmie?

Zainwestuj już dziś w nowoczesny system klimatyzacji, który zapewni Ci odpowiedni klimat na upalne letnie dni. Dlatego Klimatech podejmie każde wyzwanie aby sprostać Twoim oczekiwaniom i zapewni najwyższą jakość przy instalacji klimatyzacji. Klimatech w Gorzowie Wielkopolskim gwarantuje Państwu zadowolenie, w nasze firmie zatrudniamy fachową i doświadczoną kadrę specjalistów, którzy w swojej branży w wieloletniej praktyce oraz przy wielokrotnie odbytych szkoleniach czują się pewnie w podejmowaniu decyzji nawet w nietypowych wymagających skrupulatnych wyliczeń robót inżynierskich. Polityką firmy od dnia jej założenia jest solidność wykonywanych prac, czystość stanowiska pracy jest priorytetem.. Uczynimy, że miejsce Twojej pracy, mieszkania lub biura stanie się funkcjonalne dla Ciebie, Twoich pracowników a nawet rodziny!

Klimatyzacja w Mieszkaniu, Domu, Firmie – ile kosztuje, jak zorganizować?

Klimatyzacja w Mieszkaniu, Domu, Firmie - ile kosztuje, jak zorganizować?

ROZPOCZNIJ OD:

 • Wybrania typu jednostki wewnętrznej klimatyzatora, uwzględniając użyteczność lokalu.
 • Dobrania wydajności klimatyzatorów adekwatnych do wielkości miejsca oraz zapotrzebowania na chłód.
 • Opłaty którą zechcesz przekazać na kupno urządzeń i ich dalszą eksploatację.

WSKAZANE JEST USTALIĆ:

 • DOSTĘPNOŚĆ SERWISU I CZĘŚCI ZASTĘPCZYCH
 • CERTYFIKAT INSTALATORA
 • DŁUGOŚĆ GWARANCJI

KLUCZOWE SĄ:

 • Estetyka i proporcje zestawu (zarówno na zewnątrz jak również wewnątrz).
 • Głośność pracy klimatyzatora (wielkość 19-23 dB(A) porównanie do szeptu).
 • Zakres pracy – czy klimatyzator ma chłodzić czy grzać.
 • Wydajność energetyczna (EER/COP) im jest większa tym rachunki za prąd elektryczny będą mniejsze ( EER> 3,2 dla chłodzenia) i COP> 3,6 dla grzania to klasa energetyczna A)
 • Dodatkowe opcje mające wpływ na komfort urządzenia.

Moc Chłodnicza Klimatyzatora

Moc Chłodnicza Klimatyzatora

Personel naszej firmy Klimatech obliczy jakie jest zapotrzebowanie na moc chłodniczą dla interesującego nas lokalu, a ponadto jeden z naszych pracowników dobierze właściwe urządzenie z danego typoszeregu tak aby praca klimatyzatora odbywała się na optymalnym jej poziomie. I tak zaproponujemy Państwu kompletną propozycję na różnorodne rodzaje klimatyzacji wielu firm, między innymi Mitsubischi Electric, Daikin, Rotenso, LG, Samsung, i wiele innych, dzięki czemu otrzymają Państwo zróżnicowaną ofertę cenową.

Sprzedaż Klimatyzatorów Klimatech Gorzów Wlkp.

Proces Klimatyzacji

Coraz więcej użytkowników zauważa korzyści wynikające z posiadania klimatyzacji, dlatego Firma Klimatech z Gorzowa Wielkopolskiego oferuje szeroki wybór dostępnych klimatyzatorów. Sprzedażą i montażem klimatyzacji specjalizujemy się już od wielu lat, dzięki czemu możemy zaproponować atrakcyjne rabaty na klimatyzatory czołowych dystrybutorów. Współczesne klimatyzacje zapewniają wysoką jakość systemów filtracyjnych, które uchronią nas przed bakteriami, roztoczami oraz kurzem a dodatkowo zlikwidują nieprzyjemne zapachy. Jest to idealne wyjście, z którego warto cieszyć się na co dzień. Skontaktuj się z Klimatech aby uzyskać wycenę i ustalić termin zrealizowania klimatyzacji w Państwa mieszkaniu lub firmie.

Jesteśmy świadomi tego jak istotne jest zadowolenie naszego Klienta zarówno w jego domu jak i w miejscu gdzie pracuje. Dlatego też w naszej pracy stosowane są najlepszej klasy klimatyzatory doskonale dobrane do wymagań indywidualnych i biznesowych klientów. Są to innowacyjne urządzenia objęte gwarancją.

Systematycznie serwisując Państwa klimatyzację zapewniamy pełne bezpieczeństwo jej użytkowania. Nasi eksperci zaproponują najkorzystniejsze i optymalne metody w przystępnych cenach oraz wykonają fachowy montaż wraz z solidnym serwisem urządzeń. Klimatyzatory oferowane przez naszą firmę dostosowane są w taki sposób, aby ich działanie było wydajne, ekonomiczne, i dawało pełen komfort ich wykorzystywania. Dbamy o zdrowie naszych klientów poprzez wysoką funkcjonalnością naszych urządzeń, która dają w upalne dni przyjemny chłód a ciepło w mroźne dni. Dzisiejsze klimatyzatory dostarczają lepszej jakości powietrze oraz wilgotność na właściwym poziomie, wskutek czego nasza skóra nie wysusza się.

Samodzielny Montaż Klimatyzacji

 • W którym miejscu zainstalować klimatyzator (klimatyzacja typu split)?
  Urządzenie powinno się zamontować kierując się wskazówkami producenta. Z reguły wskazane jest zachowanie odległości 15 cm od sufitu.
  Urządzenie nie powinno dmuchać bezpośrednio na użytkowników (kierownice strumienia wylotowego powietrza umożliwiają w pewnym zakresie regulować kierunek nawiewu).
 • Gdzie założyć jednostkę zewnętrzną?
  Zazwyczaj jednostka zewnętrzna jest instalowana na plastikowych podkładach np. na metalowym wsporniku ściennym na ścianie lub na balkonie.
  Wskazane jest aby odstęp z tyłu sprzętu był większy niż 30 cm ,a z przodu 200 cm, z kolei po prawej stronie przyłączy musi być większy niż 60 cm.
 • Jakim sposobem zasilić klimatyzator?
  W najkorzystniejszym przypadku urządzenie powinno być zasilone bezpośrednio z tablicy elektrycznej zakończone odpowiednio dedykowanym zabezpieczeniem. Gdy zasilenie urządzenia z tablicy w jakimś stopniu jest niemożliwe zasilić urządzenie możemy poprzez powszechne stosowane gniazdo elektryczne na wtyczkę, bądź wkuć przewód i wpiąć go bezpośrednio do gniazda. Zaznaczmy jednak że zasilić możemy tak urządzenie który nie przekraczają pewnej mocy znamionowej które może przyjąć nam sama instalacją z zabezpieczeniem włącznie. Dla przykładu dla urządzenia o mocy chłodniczej do 3,5 kW, których pobór mocy to około 1,1 KW tj. w mniejszym stopniu niż typowy odkurzacz bądź czajnik elektryczny, to urządzenie takie możemy wpiąć do naszej instalacji elektrycznej za pomocą ogólnie dostępnego gniazda elektrycznego tylko pod warunkiem że na chwilę obecną dany obwód elektryczny nie jest obciążony innymi urządzeniami o dużej mocy.
 • W jaki sposób poprowadzić instalacje ?
  Aby wykonać to zadanie potrzebujemy następujących elementów: przewody elektryczne, przewody zasilająco-sterujące, instalację do odprowadzenia skroplin (kondensatu) typu miękka lub sztywna oraz w zależności od typu i możliwości rozprowadzenia takiej instalacji, dwa przewody miedziane w izolacji termicznej, przewody będą o zróżnicowanym przekroju które jest zaś zróżnicowane w zależności od dobranego urządzenia klimatyzacyjnego. Sposób prowadzenia instalacji to między innymi, wkucie w ściany, w przestrzeniach między stropowych, w bezpośrednim przewiercie bezpośrednio przez ścianę, czy też w korytkach PCV.
 • Jak można odprowadzić skropliny wytwarzane przez klimatyzator?
  Skropliny możemy odprowadzić poprzez zachowanie spadku grawitacyjnego tzn. około 3% spadku do kanalizacji, np.wpinając się do umywalki, pralki bądź zlewu czy też odprowadzić na zewnątrz na trawnik lub do rynny. Wówczas gdy występuje taka potrzeba, warto odprowadzać je do zbiornika np. na balkonie ,a potem ręcznie je opróżniać .
  W przypadku kiedy nie jest możliwe odprowadzenie skroplin grawitacyjne wskazane jest zainstalować pompkę skroplin. Jedank to rozwiązanie nie jest korzystne dla nas, ponieważ możemy ponieść z tego tytułu dodatkowy koszt, oraz montujemy w układ dodatkowe urządzenie które zwiększa naszego systemu awaryjność.

Naprawa klimatyzacji w Gorzowie Wielkopolskim

Naprawa klimatyzacji w Gorzowie Wielkopolskim

Pojawiły się kłopoty z dotychczasową klimatyzacją? Jesteśmy wstanie naprawić wszelkiego rodzaju usterki powiązane z instalacją i sprzętem w domach, mieszkaniach oraz firmach na terenie Gorzowa. Jednocześnie specjalizujemy się w czyszczeniu, nabijaniu, ozonowaniu i odgrzybianiu klimatyzacji. Są to ważne czynności, które należałoby zlecić profesjonalistom w tej branży. Zapewniamy solidnie przeprowadzony serwis klimatyzacji w najkorzystniejszej cenie specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich. Najważniejsza jest dla nas jakość wykonywanych usług abyś mógł poczuć się swobodnie. Każdego dnia możesz liczyć na naszą wykwalifikowaną kadrę, która zawsze będzie wstanie sprostać Twoim oczekiwaniom.

Dlaczego Klimatyzacja Nie Chłodzi

Dlaczego Klimatyzacja Nie Chłodzi

Nasza Firma Klimatech specjalizuje się w naprawie klimatyzacji dlatego w tym zakresie dysponujemy fachową wiedzą. Posiadamy niezbędne zaplecze do realizowania wszystkich prac serwisowych. Naszą zaletą jest to, że naprawę klimatyzatora wykonujemy w bardzo krótkim czasie, aby awaria urządzenia w domu, czy biurze mogła być tylko chwilowo uciążliwa i mało komfortowa. Ważne jest dla nas zdrowie naszych klientów używających klimatyzacje, wobec tego zachęcamy do skorzystania z usług takich jak regularny serwis klimatyzacji Klimatech w Gorzowie Wielkopolskim. Po za tym na czas naprawy urządzenia możemy zaproponować Państwu wypożyczenie klimatyzatora stacjonarnego na dogodnych warunkach.

Klimatyzacja nie działa po nabiciu

Klimatyzacja nie działa po nabiciu

Na tak zadane pytanie trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, jednak że często spotykanym problemem jest przyjazd firmy która napełni nam urządzenie czynnikiem chłodniczym jednak że nie usunie samej nieszczelności która doprowadziła do wycieku powyższego czynnika. Propozycję pragniemy skierować do wszystkich osób i firm, które wymagają szybkiego usunięcia awarii w Gorzowie Wlkp. Oprócz naprawy wszelkich awarii Klimatech proponuje także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, czyszczenie filtrów, czyszczenie gruntowne parownika i skraplacza, przeglądy, pomiary i regulację ciśnienia freonu oraz w miarę potrzeby uzupełnienie układu czynnikiem, pomiary wydajności chłodniczej jak i również pomiary sprawności elektrycznej.

Klimatyzacja Cena z Montażem

Dlaczego Warto Skorzystać z Oferty Klimatech w Gorzowie Wielkopolskim?

Dlaczego Warto Skorzystać z Oferty Klimatech w Gorzowie Wielkopolskim?

Klimatyzacja z serwisu Klimatech w Gorzowie Wielkopolskim to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu możesz diametralnie zmienić atmosferę wnętrza. Usprawniając warunki termiczne i wpływając na czystość powietrza, uczynisz że Twój dom, mieszkanie lub biuro stanie się bardziej komfortowe, a Ty poczujesz się tam o wiele lepiej. Oferujemy montaż klimatyzacji na terenie Gorzowa Wielkopolskiego w Klimatech. Biuro to miejsce, w którym spędzasz wiele godzin dziennie, jak i również Twoi pracownicy. Zarówno w domu, jak i w firmie, przebywając w zbyt wysokich czy zbyt niskich temperaturach, tracisz koncentrację i często otacza Cię złe samopoczucie. Pragniesz polepszyć warunki codziennego życia lub pracy? Klimatyzacja z montażem w Gorzowie Wielkopolskim to oferta właśnie dla Ciebie! Nasza firma Klimatech już od kilku lat działa na tym rynku, dlatego o klimatyzacji wiemy dosłownie wszystko. Popraw komfort codziennego życia dzięki naszej klimatyzacji! Po 8 godzinach pracy w biurze odczuwasz intensywne zmęczenie? Potrzebujesz zrelaksować się w domu w przyjemnej, zdrowej i świeżej atmosferze? Klimatyzacja z instalacją to nasza najlepsza oferta jaka może Ciebie spotkać, dzięki której całkowicie zmienisz komfort swoich wnętrz. Ciesz się świeżym powietrzem i optymalną temperaturą, w której wypoczynek sprawi ,że będzie o wiele bardziej relaksujący. Interesuje Cię klimatyzacja z montażem w Klimatech? Zadzwoń i zamów usługę w naszej firmie Klimatech w Gorzowie Wielkopolskim a zapewniamy, że doświadczysz zachwycającą wygodę w upalne dni !

Zachęcamy aby zgłosić się do naszej firmy Klimatech dzwoniąc pod numer telefonu: 883 760 200 albo wysyłając bezpłatną wycenę(kliknij tutaj) w sytuacji gdy klimatyzator przestanie prawidłowo funkcjonować. Najlepsze referencje od klientów świadczą o najwyższej jakości naszych usług. Pamiętajmy, ze dobrze funkcjonująca klimatyzacja zagwarantuje nam zdrowe i świeże powietrze w każdym pomieszczeniu.