Serwis Klimatyzacji : 883 760 200 Poniedziałek – Piątek : 8 – 16

Aktualności

Pompy Ciepła

Pompy Ciepła – Jak faktycznie one działają Gorzów Wielkopolski

Pompy Ciepła powietrze – woda wykorzystują całoroczne darmowe źródło energii. Jednym słowem mamy za przysłowiowe free znaczną część energii ze środowiska atmosfery ziemskiej. Powietrze zewnętrzne możemy wykorzystać zarówno do ogrzewania jak i do chłodzenia budynku i tak odpowiednio dobrane dolne źródło ( pompa ciepła ), oraz górne źródło ( np. klimakonwektory ), mogą zapewnić nam komfort zarówno zimą jak i latem. Więc od razu nasuwa się pytanie, ile w rzeczywistości pompa ciepła potrzebuje prądu do zapewnienia nam komfortu w zaciszu domowym. Czytaj więcej

Ogrzewanie

Ogrzewanie na podczerwień jak to działa

Ogrzewanie podczerwienią zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników, głównie dlatego że należy do alternatywnych źródeł ciepła, ekologicznych, tanich w utrzymaniu, estetycznych, niezwykle łatwych do zastosowania podczas modernizacji budynków, doskonale współdziałających z systemami fotowoltaiki.

Energia promieniowania podczerwienią polega na wykorzystaniu ogrzewania podczas jej załamywania, skupienia, zdolności odbicia czy pochłaniania, w przeciwieństwie do tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego.

Czytaj więcej

Źródła Energii Odnawialnej FotoWoltaika Panele Słoneczne
Fotowoltaika

Źródła Energii Odnawialnej FotoWoltaika Panele Słoneczne

Solary Fotowoltaiczne Opinie

Najnowszą z tych technologii są solary fotowoltaiczne które pozwalają nam na wytwarzanie własnej energii elektrycznej. Istnieje wiele stron internetowych omawiających źródła tejże energii odnawialnej. Panele fotowoltaiczne mogą zasilać pojedyncze urządzenia, a niektóre z nich nawet są w stanie zasilać cały dom w zależności jaką mocą dysponują. Zależy to jednak od tego jaki projekt wybierzesz, solar fotowoltaiczny może być używany jako jedyne źródło zasilania, dzięki czemu można być całkowicie być poza siecią energetyczną w Polsce. A jeśli jednak jesteś podłączony do sieci energetycznej, to daje Ci możliwość sprzedaży energii do Zakładu Energetycznego, której nie zużyjesz. Jest to nadal ekologiczna technologia, ponieważ pochodzi ona od słońca. Energia odnawialna to energia która pochodzi z zasobów naturalnych jak np. słońce, dzięki czemu jest naturalnie uzupełniana.

Wiatr, słońce, woda i geotermia to tylko niektóre przykłady energii odnawialnej, ekologicznej.

Czytaj więcej

Odnawialne Źródła Energii Przykłady
Fotowoltaika

Odnawialne i Alternatywne Źródła Energii Wady Zalety Przykłady w Polsce

Odnawialne Źródła Energii Przykłady

Czy wiesz, że energia odnawialna jest korzystna dla środowiska w dzisiejszym zanieczyszczonym świecie. Wiatr i słońce to dwa najbardziej wybitne typy odnawialnej energii. Biopaliwa, energia geotermalna, fale morza lub rzeki są obecnie popularne, chociaż niektóre z nich mogą potencjalnie zaszkodzić światu naturalnemu. Czy możesz zobaczyć różnicę między odnawialnymi a alternatywnymi rozwiązaniami energetycznymi? Wielu ludzi nie zna dokładnej różnicy między nimi. Odnawialna jest zasadniczo naturalną; To jest energia, którą otrzymujemy od słońca, wiatru, fal morza oceanu, lub przepływu rzeki. Alternatywa energia obejmuje zarówno biopaliwa jak i źródła jądrowe, które nie są naprawdę zdrowymi wariantami dla nas. Nasza infrastruktura jest dostosowana do paliw kopalnych, chociaż odnawialna lub zielona energia są bardziej opłacalne. Nasz rząd jest zainteresowany podejmowaniem jakichkolwiek kroków w celu zmiany rzeczy i przejścia na zielone źródła energii. Z obecną polepszającą się sytuacją, musimy to zmieniać. Na przykład, energia słoneczna jest mniej skuteczna przy mętnej pogodzie a w spokojne dni, wiatraki nie wykorzystują tyle energii ile potrzeba.

Czytaj więcej

Sprzedaż Klimatyzatorów Klimatech Gorzów Wlkp.
Klimatyzacja

Montaż i Wymiana Klimatyzacji w Domu Mieszkaniu Firmie Cena Gorzów Wlkp

Może nadszedł już czas aby zainstalować lub wymienić klimatyzację w Twoim domu, mieszkaniu czy też w firmie?

Zainwestuj już dziś w nowoczesny system klimatyzacji, który zapewni Ci odpowiedni klimat na upalne letnie dni. Dlatego Klimatech podejmie każde wyzwanie aby sprostać Twoim oczekiwaniom i zapewni najwyższą jakość przy instalacji klimatyzacji. Klimatech w Gorzowie Wielkopolskim gwarantuje Państwu zadowolenie, w nasze firmie zatrudniamy fachową i doświadczoną kadrę specjalistów, którzy w swojej branży w wieloletniej praktyce oraz przy wielokrotnie odbytych szkoleniach czują się pewnie w podejmowaniu decyzji nawet w nietypowych wymagających skrupulatnych wyliczeń robót inżynierskich. Polityką firmy od dnia jej założenia jest solidność wykonywanych prac, czystość stanowiska pracy jest priorytetem.. Uczynimy, że miejsce Twojej pracy, mieszkania lub biura stanie się funkcjonalne dla Ciebie, Twoich pracowników a nawet rodziny!

Czytaj więcej

Klimatyzacja do Domu lub Mieszkania Rodzaje Montaż Cena Gorzów
Klimatyzacja, Promocje

Klimatyzacja do Domu lub Mieszkania Rodzaje Montaż Cena Gorzów

Jakiego rodzaju klimatyzacje do domu lub mieszkania?

Na rynku możemy znaleźć klimatyzatory kasetonowe, przypodłogowe, kanałowe, naścienne oraz przysufitowe. W mieszkaniach przeważnie montowane są klimatyzatory naścienne, ponieważ jest najtańszą wersją urządzeń z wymienionych już typoszeregów, a na same zamontowanie takiego urządzenia potrzebny jest tylko kawałek prostej ściany. Ważne jest aby przewidzieć przed montażem klimatyzacji że z urządzenia wewnętrznego wykrapla się woda dlatego też, należy ją odprowadzić na zewnątrz, bądź do kanalizacji. W zależności od mocy chłodniczej, tego rodzaju klimatyzatory mają wymiary 28 cm wysokości, 70 do 120 cm szerokości i odstają od ściany na około 20 cm. Wobec tego warto sprawdzić czy mamy odpowiednią ilość miejsca na zainstalowanie takiego klimatyzatora.

Czytaj więcej

Co to jest klimatyzacja
Klimatyzacja

Co To Jest i Jak Działa Klimatyzacja? Proces Klimatyzacji

Co To Jest Klimatyzacja?

Klimatyzacja to proces zmiany właściwości fizycznych powietrza w zamkniętej przestrzeni takich jak pomieszczenia w domu, biurze, czy hali fabrycznej mających na celu utrzymywanie żądanych warunków klimatycznych, czyli właściwego zakresu temperatur i wilgotności powietrza, gwarantujących stosowne normy do pracy i funkcjonowania człowieka jak warunki poczucia komfortu albo odpowiednie warunki dla specyficznego procesu przemysłowego.Czytaj więcej

Rozwój Energii fotowoltaicznej Ogniwa i Systemy fotowoltaiczne
Aktualności, Fotowoltaika

Energia Słoneczna Rozwój Energii Fotowoltaicznej Ogniwa Fotowoltaiczne

 Energia Słoneczna Krótki Opis

Wraz ze spadkiem światowych zasobów naturalnych zmienia się zapotrzebowanie na nowe i tańsze źródła energii. Jednym z takich źródeł jest Słońce, które wytwarza ciepło i światło, oraz można przynieść nam korzyści. Energia słoneczna może być wiodącą technologią, która pomoże zaoszczędzić wiele środków pieniężnych dla Ciebie. Energia słoneczna oferuje dla nas przyjazne środowisko. Ten krótki artykuł pomoże nam uzyskać więcej informacji o energii słonecznej i o tym, co może Ci ta technologia zaoferować w Twoim życiu codziennym.

Czytaj więcej