Klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie i instalacje fotowoltaiczne, to główne branże działalności firmy Klimatech. Specjalizujemy się w doborze oraz konsolidacji systemów w dziedzinie OZE. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, wykonawstwa, obsługi serwisowej i nadzoru, jesteśmy do dyspozycji zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.


Projekt, montaż, serwis.Specjalizujemy się w doborze oraz montażu układów klimatyzacyjnych zarówno w pomieszczeniach biurowych, przemysłowych, jak i w domach czy mieszkaniach prywatnych.

Nie boimy się wyzwań, więc chętnie podejmujemy się zleceń nietypowych, wymagających indywidualnego podejścia i zaawansowanych rozwiązań inżynierskich i technicznych.


Jeśli myślicie Państwo o ekonomicznym ogrzewaniu Waszych budynków, przygotowaniu ciepłej wody w kranie a nawet korzystania z możliwości chłodu w porze letniej możemy to Państwu zaproponować w jednym systemie, takim jak pompa ciepła.

Szukasz sposobu na obniżenie rachunków za ogrzewanie jednocześnie oczekując komfortu, Zadzwoń sprawdź naszą jakość.


Dla utrzymania komfortu bytowego proponujemy Państwu pomoc w doborze instalacji wentylacyjnych oraz central z dedykowanymi wymiennikami dla indywidualnych zapotrzebowań i oczekiwań Naszych klientów.

Myślicie o świeżym mikroklimacie jednocześnie oszczędzając na rachunkach, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Dla kompletnych Inwestycji z wykorzystaniem technologii OZE, proponujemy pomoc w doborze systemów fotowoltaicznych, myślicie Państwo o mniejszym rachunku za prąd lub jego wyzerowaniu zatrudnijcie do tego energię słoneczną.

Wykorzystaj naturalną energię, zachowaj więcej banknotów w portfelu i do tego bądź Eko. Czekamy na Twój pierwszy ruch.Dla Inwestorów chcących korzystać z dobroci systemów OZE, którzy z różnych przyczyn nie będą inwestować w instalację pomp ciepła, proponujemy rozwiązania wspierające, takie jak ogrzewanie na podczerwień.

Poznaj nasze ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania ogrzewania elektrycznego pozwól sobie na nowoczesny komfort.Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

tel. kom. +48 883 760 200
e-mail: biuro@klimatech-gorzow.pl