Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi z zakresu doborów oraz montażu systemów klimatyzacyjnych to dobrze trafiłeś! Nasza firma oferuje szeroki wybór rozwiązań z zakresu szeroko pojętego chłodnictwa zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i dla większych budynków komercyjnych. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość wykonywanych usług. Klimatyzacja to nasza specjalność, a zadowolenie naszych klientów to priorytet.Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

tel. kom. +48 883 760 200
e-mail: biuro@klimatech-gorzow.plKlimatyzacja do mieszkania

Na pewno powinna zostać starannie dobrana pod kątem chłodniczym, kolejnym istotnym czynnikiem jest pozbycie się uciążliwych przeciągów, natomiast spółdzielnie mieszkaniowe co sezon ewoluują z coraz bardziej zaostrzonymi wymogami, które winne spełniać same urządzenia oraz metodyka przeprowadzonego montażu

Klimatyzacja do domu

Jeśli Planują Państwo montaż takiej instalacji zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą urządzeń klimatyzacyjnych. Na chwilę obecną możemy zagwarantować Państwu pewną satysfakcję w doborze urządzeń dla każdej przestrzeni oraz aranżacji wnętrz. Klimatyzator do domu zostanie dobrany z należytą starannością, tak aby mógł służyć wiele lat oraz dawał odpowiednie odczucia komfortu. Na wszystkie nasze urządzenia zostanie udzielony 5-cio letni okres gwarancji.


Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

tel. kom. +48 883 760 200
e-mail: biuro@klimatech-gorzow.plKlimatyzacja do biura

Klimatyzacja dla Twojej firmy – dobór urządzeń klimatyzacyjnych do pomieszczeń biurowych jest dość specyficzny i na pewno nie łatwy. Jeśli klimatyzator do biura ma pracować poprawnie i komfortowo powinien zostać zaprojektowany w sposób nie oddziałująco na dyskomfort wywołany przez sztuczny zimny przeciąg który będzie miał negatywny skutek na przebywających w nim ludzi.

Serwis klimatyzacji

Słubice i Kostrzyn nad Odrą

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny montowanych przez naszą firmę urządzeń. Oferujemy profesjonalny przegląd, konserwację oraz odgrzybianie. Do przeprowadzenia przeglądów stosujemy atestowane środki chemiczne oraz dedykowane do takich prac urządzenia. Zapraszamy do współpracy zaczynając od montażu klimatyzacji na obsłudze jej kończącKlimatyzacja Słubice i Kostrzyn

Skontaktuj się z nami

tel. kom. +48 883 760 200
e-mail: biuro@klimatech-gorzow.pl